Proložac, stadion Šarampov
Suci: Mateo Boljat (Split), Zvonimir Radić (Žrnovnica), Stjepan Šušnjara (Sinj)
Strijelci: 0:1 Periš 4′, 1:1 Grabovac 32′, 1:2 Projić 55′
Igrač utakmice: Ivan Periš (Gošk)

Novu pobjedu Gošk je upisao u Prološcu gdje je protiv domaćina slavio s 2:1. Gostima je sjajno krenulo, već u četvrtoj minuti Periš je zabio za 1:0. Vodstvo Goška trajalo je do 32. minute kada Grabovac donosi izjednačenje do kraja poluvremena piše portal kastela.org Početna faza poluvremena ponovo je bila kobna za domaćina, strijelac je bio Projić u desetoj minuti drugog dijela, a Mladost se ovoga puta, u dosta nervoznom izdanju, nije uspio vratiti u susret.

Mladost (P): Baćak, Prlić, Vidulin, Šimić, Klarić-Dračar, Lončar, Grabovac (72. M. Maršić), Šakić, Meter (67. Tolić), Brečić, Strinić (63. Perković-Šantar). Trener: Ante Knezović

Gošk: L. Zec, Džal, N. Zec, Škopljanac, Alfirević, Karaman, Projić (90. Kovačević), Turković, Periš, Bučić (78. Konsa), Botica (62. Nevešćanin). Trener: Radoslav Tomas