Odigrano je šest utakmica 23. kola 3.HNL jug

Gosti već u petoj minuti preko Češljara, rezultat je preokrenuo Stipe Barać golovima u 18. i 32. minuti, činilo se tada da će Split odvesti utakmicu u željenom smjeru, ali Branimir Kujundžić u 39. minuti postiže europogodak i izjednačuje rezultat. Gosti su opet došli u vodstvo preko Marina Jonjića, a pet minuta nakon njega izjednačio je najbolji strijelac Splita Pjero Antunović. Pobjedu klubu iz Ivanbegovine donio je Stipe Banić-Škojo u 92. minuti utakmice, piše Dalmacija News.

3.HNL jug rezultati:

Zadar – Neretvanac 5:1 (Repić 15′, Župan 18′-11m, Jurić 21′, Torbarina 24′, 65’// Vasilj 43′)
Split – Kamen 3:4 (S. Barać 18′, 32′, Antunović 72′ // Češljar 5′, B.Kujundžić 39′, Jonjić 67′, Banić-Škojo 90’+2)
Primorac BNM – Hrvace 1:1 (Zelić 22′ // Božinović 7′)
Zmaj – Zagora 2:1 (Vrkić 3, Šešlija 65′-11m // Malčić 26′)
Imotski – Urania 5:2 (Prskalo 8′, 32′-11m, 54′, Džoni 18′, Đermanović 86′ // Zebić 33′, Bauk 62″)
Junak – Jadran LP 0:0