S obzirom na silnu halabuku koja se digla na naš klub dužni smo reagirat te objasniti navedeni slučaj oko registracije jednog dječaka.

Zbog višegodisnjeg guranja problema pod tepih i krize kojoj smo i sami krivi došlo je do ove pogreške. Već duže vrijeme ostali smo bez tajnika te još nekih ljudi u vodstvu kluba. S obzirom na ovogodišnju preregistraciju igrača koju smo morali obavit u kratkom roku, a mi se kao novi s tim susrećemo prvi puta nam se vjerojatno u toj vremenskoj stisci i gužvi dokumenata na stolu dogodilo da smo izvršili pogrešnu registraciju. Isto tako su u toj brzini neki naši igrači bili pogrešnim knjiženjem ljudi u savezu registrirani za druge klubove te na našu intervenciju su te greške ispravljene i djeca registrirana za naš klub. U toj silnoj trci dogodilo nam se i da neku djecu nismo uspjeli registrirati sto nam je izuzetno žao radi te djece. Također koristimo prigodu da uputimo ispriku roditeljima navedenog dječaka, jer nam u nijednom trenutku na pameti nije bila nikakva zla namjera. Ipak žao nam je što i oni kad su uvidjeli grešku nisu upozorili najprije nas da to otklonimo već su vjerojatno pod nečijim nagovorom krenuli drugim putem. Još jednom isprika svima, objavili su jutros iz kluba na službenoj Facebook stranici.

Komentari

komentari