Loša predstava Mladosti na kišom natopljenom Šarampovu u 17.kolu prve Županijske nogometne lige.

Mladost je u Prološcu pred pedesetak gledatelja ugostila NK Orkan iz Dugog Rata. Gosti su u vodstvo došli u devetoj minuti igre pogotkom Ivaniševića, slavlje gostiju nije dugo trajalo na Šarampovu, četri minute kasnije sudac Buzov pokazuje na najstrožu kaznu a siguran s jedanest metara bio je Šakić Josip.

Gosti dolaze u ponovno vodstvo u 29 minuti pogotkom Barabana koji je uoči ove utakmice izjavio kako je za Orkan ovo jedno od najtežih gostovanja u prvenstvu, ali nije baš tako izgledalo. Gosti u 65 minuti povećavaju svoje vodstvo (1:3) pogotkom Klarića koji deset minuta kasnije ponovno pogađa mrežu Mladosti za veliku pobjedu Orkana u Prološcu (1:4).

Napomenimo kako je trener Knezović uspio osvojiti samo jedan bod od početka proljetnog dijela prvenstva.