Po blatnjavom terenu bolje je otvorio domaćin pa su već u 13. minuti pogodili stativu.

Nekoliko minuta kasnije zaprijetio je GOŠK -Dubrovnik iz slobodnog udarca, ali udarac Caputa odlazi pokraj gola. U 25. minuti kazneni udarac za Kamen, ali Kristić brani udarac domaćeg igrača. Petnaestak minuta nakon toga GOŠK dolazi u vodstvo. Vlaho Skaramuca postigao je svoj prvijenac u dresu GOŠK-a i na odmor Dubrovčani odlaze s prednošću 1:0.

Na početku drugog dijela imao je Lipotić (GOŠK) odličnu priliku iz kontre, ali lopta odlazi pokraj gola. U 58. minuti nakon ubčaja iz prekida, najbolje se snašao Norac – Kevo i pogodio za izjednačenje domaće momčadi. Nakon toga, još jedna velika prilika za Kamen, ali lopta odlazi izvan okvira gola. U 71. minuti sudac Agičić još jednom odlučio je pokazati na bijelu točku u kaznenom prostoru GOŠK-a. Ovaj put siguran je bio Dalibor Mandarić i Kamen je uspio preokrenuti rezultat. Pet minuta kasnije zbog prigovora sucu drugi žuti karton dobio je igrač GOŠK-a Domagoj Zovko.